Město Bystřice nad Pernštejnem se zaměřilo na rozvoj aktivit v cestovním ruchu. Cílem je vytvořit mediální obraz destinace v kraji Vysočina v rámci nového produktu cestovního ruchu. Při rozhodování o názvu destinace vyhrál název „Bystřicko“. Každý region má své logo a my si dali za cíl vytvořit logo, které lze vnímat mnoha způsoby, ale hlavní význam loga zůstane nezměněn.

Význam Loga

3 + B
SRDCE

3 + B

SRDCE

Mikroregion Bystřicko vzniklo seskupením více než 3 desítek obcív roce 2000 . “Hlavním” městem je město Bystřice nad Pernštejnem.

Vnitřní i vnější obrys loga dává najevo vztah, úctu, porozumění a toleranci obyvatel Bystřickak přírodě.

RŮZNORODÁ PŘÍRODA
ROZVOJ, EXPANZE

RŮZNORODÁ PŘÍRODA

ROZVOJ, EXPANZE

Vysočina je známá turistická oblast České republiky především díky přírodě. Zaoblené kopce, údolí, louky, rybníky, řeky, lesy a další krásy Bystřicka jsou v logu vyobrazeny zaoblenými liniemi písmene B.

Písmeno B je záměrně přerušené. Jedním z hlavních cílů Bystřicka je postupný rozvoj. Od založení se k Bystřicku postupně připojilo 6 obcí a do budoucna se počíta s dalšími. Rozvoj se plánuje v oblasti turismu, ekonomiky a také zemědělství.

Barva

Barvy

Žluta barva vyjadřuje koloběh energie. Základem energie je slunce, které poskytuje energii přírodě. Příroda dává energii lidem a lidé využívají energii pro rozvoj sebe samých, přírody a následně celého Bystřicka.Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím